PROJEKTAS "BAZILIJONŲ NAMAI"

icrising city real estate home house housing

KAINA

nuo 2600 € / m²

location city real estate home house housing_1

VIETA

Vilnius, Senamiestis.

PLOTAI

nuo 39 m² iki 400 m²

ENERGINĖ KLASĖ

A

engineer city real estate home house housing

STATYBA

Statybos baigtos 2020 m.

BAZILIJONŲ NAMAI – tai Vilniaus Senamiesčio širdyje, adresu Bazilijonų g. 3, besikuriantys butai. Bazilijonų gatvės pastatai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, o rekonstruojamasis namas stovi nuo XX amžiaus ir turi romantizmo bei istorizmo atspindį.

Šis projektas yra skirtas vertinantiems kultūrą, patogų susisiekimą, gerai išvystytą infrastruktūrą, laisvalaikio praleidimo galimybes. Gyvendami šiame name Jūs pajusite nenuilstamą kultūros dvasią. Ieškantys patogumo, romantikos bei miesto dinamikos galės įsilieti, stebėti bei dalyvauti pulsuojančiame miesto ritme.

Bazilijonų namų rūsyje gyventojų patogumui įrengti nedideli sandėliukai, taip pat, suplanuotos komercinės patalpos. Projektas patrauklus ieškantiems verslo investicijos – pastato lokacija ir nemažas praeivių srautas yra itin palankus komercinei veiklai.

Pastato trečiame ir pastogės aukštuose esančių butų langai žvelgia į Vilniaus Senamiesčio bokštus ir į vienintelius išlikusius senosios Vilniaus gynybinės sienos vartus – Aušros vartus, kurie buvo pastatyti XVI a.

Kapitaliai remontuojamo pastato statybai naudotos ypač kokybiškos statybinės ir apdailos medžiagos, parinktos profesionalių architektų. Pastato laiptinės įrengtos prabangiai ir patogiai – visose laiptinėse yra liftai, besileidžiantys iki rūsio.

Projektas baigtas – 2020 m.

 

TECHNINĖ INFORMACIJA:

  • Butų skaičius: 65
  • Lubų aukštis: nuo 3,70 m. iki 5,50 m.
  • Šildymas: centrinis kolektorinis šildymas, grindinis;
  • Stogo danga: keraminių čerpių;
  • Perdangos: betoninės;
  • Langai: mediniai dviejų stiklo paketų, su papildoma garso izoliacija į gatvės pusę;
  • Laiptinės: natūralaus akmens danga;
  • Pertvaros: silikatinių plytų (tarpbutinės);
  • Butų įrengimas: grindų išlyginamasis sluoksnis, vidinės pertvaros, išvedžiojama elektros instaliacija, nutinkuotos sienos.

Daugiau informacijos apie šį projektą

Darius Ringaitis

Gyvenamasis NT / ReACTION Partneris

Palyginkite objektus

Palyginti