Darius Ringaitis

Gyvenamasis NT / ReACTION Partneris

 • El. paštas: darius.ringaitis@reaction.lt
 • Telefono nr.: +370 611 11 588
 • Specializacija: Gyvenamasis NT | Pardavimų valdymas

Apie Darius Ringaitis

Nekilnojamojo turto srityje sėkmingai dirba nuo 2007 metų. Sukaupta patirtis ir žinios leidžia surasti išeitį net ir sudėtingiausiose situacijose, kur reikalingi nestandartiniai sprendimai. Darius puikiai išmano visų tipų objektų (sklypų, butų ir namų) pardavimo ypatumus pirminėje ir antrinėje rinkose. Darius yra įvykdęs virš 400 sandorių Vilniaus mieste bei populiariausiuose Lietuvos kurortuose. Sėkmingai įvykdė  pardavimų paslaugas, pilna apimtimi, gyvenamosios ir poilsio paskirties NT projektuose: „Aura Druskininkai“, „Kuršių vilos“, „Preilos Krantas“, „CNTRL“, „KANSO“.

Kalbos: Lietuvių, Rusų, Anglų

Išrikiuoti pagal:

43 Įvertinimai

(55)
Išrikiuoti pagal:
Palikti atsiliepimą
 • thumb

  Denis

  Patikimas, patyręs ir puikiai išmanantis savo sritį profesionalas. Pro-aktyviai ieškantis sprendimo bei teigiamo rezultato. Taipogi nuostabus žmogus.
  Padėjo suderinti dviejų skirtingų objektų pardavimo bei pirkimo sandorius per gana trumpą laikotarpį, už ką ir esame jam labai dėkingi.
  Dariau, sėkmės darbuose!

 • thumb

  Daiva Vitkauskaitė

  Darius padėjo man parduoti du visiškai skirtingus objektus – rąstinį namą toliau nuo miesto ir butą miesto centre. Abiem atvejais jis ieškojo unikalių, būtent tam objektui geriausiai tinkančių pardavimo sprendimų. Neskubėjo parduoti, o žiūrėjo į rinkos reakciją, derino prie jos pardavimo veiksmus ir derybų metu suderėjo palankiausią kainą. Kainą, kuri gerokai viršijo pačius optimistiškiausius lūkesčius. Nors būsto pardavimas nėra lengvas procesas, Darius moka pervesti per jį labai žmogiškai, paprastai, sukurdamas lengvumo jausmą. Tą pajaučia ne tik parduodantis turtą asmuo, bet ir pirkėjai. Vos susitikus su juo, supranti, kad patekai į profesionalo rankas, kuriam iš tiesų rūpi būtent tavo situacija ir ji nėra tik viena iš daugelio. Pardavimo proceso metu Darius man padėjo ieškoti naujo būsto, teikė pasiūlymus apie galimus variantus, patarė, padėjo derybose. Tiek pardavimas, tiek pirkimas buvo super sklandūs. Tad jei manęs pasidomi apie pagalbą svarstant pokyčius, susijusius su neklinojamuoju turtu, su džiaugsmu ir pasitikėjimu rekomenduoju Darių.

 • thumb

  Gintare Tonkunaite

  Darius pagelbejo isigyti nauta busta. Bendravimas pranoko visus turetus lukescius: paslaugumas, profesionalumas, galimybe visuomet kreiptis bet kokiais klausimais ir gauti aiskius atsakymus. Pacios nuosirdziausios ir geriausios rekomendacijos.

 • thumb

  Sandra VK

  Noreciau padekoti Dariui uz pagalba parduodant nama. Pardavimas vyko sklandziai, greitai ir aiskiai.Bendrauti buvo malonu ir paprasta.
  Savo srities profesionalas. Rekomenduociau ir kitiem. Aciu!

 • thumb

  Tapokada

  Nuostabus žmogus, ne tik agentas. Visuomet įsiklausantis į kliento poreikį ir nuoširdžiai stengiasi įgyvendinti lūkesčius. Svarbu! Nežada neįmanomų dalykų, jei lūkestis nerealus.
  Turbūt atsakingiausia įmonė rinkoje.

Palikti atsiliepimą

Palyginkite objektus

Palyginti